%100 yerli ağ çözümü markası Angora Networks’te hedefimiz, yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizle tüm network ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözüm sağlayabilmektir. Güçlü teknik kadromuzla her an yanınızdayız.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/yazlims.jpg
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/bgn-slider-blue-corner-left.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/angora6.jpg
VERGE
VERGE, Angora Networksün yeni kenar anahtar ailesidir.

VERGE Ethernet Anahtar Ailesi, kurumsal ağınızın altyapısı için güvenilir, yüksek kapasiteli ve farklı erişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çözümler sunar.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/athin-client-pc.jpg
THiNCE
Güvenli ince istemci

THiNCE sanal masaüstü altyapılarında istemci olarak kullanılan faklı karakterlerdeki bilgisayarların yarattığı birçok soruna karşı çözümler üretmek üzere tasarlanmıştır.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/angora3.jpg
IRIS SFP
Angora Networks’te, en üst düzey üretim tesisleri ile çalışarak, kendi dönüştürücülerimizi, mümkün olan en yüksek kalitede üretiyoruz. Optik ve bakır modüllerimiz bir arada tüm Verge modellerinde, bant genişliği ihtiyacınıza göre kullanılabilinir.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/nms.jpg
ANGORA NMS
ANMS, Angora Networks ürün ailesinin kurulum, operasyon ve devre dışı bırakma döngüsünde, her aşamanın sorunsuz yürümesi için gereken görevleri üstlenir. Böylelikle ağınız ile ilgili kritik süreçlerin en hızlı ve doğru şekilde tamamlanmasını sağlar.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/submarine.png
SUB MARINE
Denizaltı (Submarine), teçhizatınızı internete bağlama şeklinizi değiştirmez, ancak arkasındaki tüm karmaşıklığı gizleyerek çevrimiçi olmanız için size kolay, güvenli ve özel bir seçenek sunar. VPN’i görünmez hale getirir ve Wi-Fi Ağı Üzerinden VPN Sağlar.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/OpManager.jpg
KAASHİF
Kablosuz ve mobil cihazlardan gelen trafiği kesintisiz, güvenilir Wi-Fi için artan talebi karşılamak için hazır mısınız?
Kaashif, Wi-Fi’nizin davranışsal olarak izlenmesini kullanıcı deneyimi perspektifinden sağlar ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirir.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/yasilimci-1024x683.jpg

AdvensisAngora Networks

-Süreci ve kalite inisiyatiflerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini aşabileceğimizden emin olmak için müşterilerimizin işlerini her angajmanda anlamayı hedefliyoruz.

-İşletme sorunlarının çözülmesine yardımcı oluyoruz. İşinizi anlamak ve ihtiyaçlarınız için ürünler geliştirmek için buradayız. Üretici bağımsız yaklaşımımız ile doğru zamanda doğru ürünü bulmanızı sağlamaktayız.

-Türkiye’nin önde gelen İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak BT’yi bir inovasyon merkezine dönüştürür. Angora Networks, uzun vadeli ve stratejik yaklaşımıyla tercih edilen üretici olmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli hizmetlerle desteklenen ürünleri ile Angora Networks, kritik kurumsal iletişim ağları için güvenilir bir iş ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Advensis
Kurumsal
Advensis Yazılım & Danışmanlık, tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.
Merkezimiz
Bizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/location.advensis.png
Bize Ulaşın
Sosyal Medyada Biz!
Sosyal medya hesaplarımız aktif olarak hizmet vermektedir. Bizi takip etmeyi unutmayınız.
Advensis
Kurumsal
Advensis Yazılım & Danışmanlık, tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.
Merkezimiz
Bizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/location.advensis.png
Bize Ulaşın
Sosyal Medyada Biz!
Sosyal medya hesaplarımız aktif olarak hizmet vermektedir. Bizi takip etmeyi unutmayınız.