Advensis olarak size en iyisini sunuyoruzHakkımızda

Advensis Yazılım & Danışmanlık, her biri deneyimli ve kendi alanında uzman mühendisleri, profesyonel danışmanları ile Bilişim Teknolojileri alanında tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/img-about-us.jpg
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/bgn-slider-blue-corner-left.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IT alanında 20 yıllık bir birikimin sonucu olarak faaliyet gösteren firmamız farklı sektörlerde yerli ve yabancı birçok kurum ve kuruluş ile başarılı projelere imza atmaktadır. 

Advensis, her biri deneyimli ve kendi alanında uzman mühendisleri, profesyonel danışmanları ile Bilişim Teknolojileri alanında tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır. IT alanında 20 yıllık bir birikimin sonucu olarak faaliyet gösteren firmamız farklı sektörlerde yerli ve yabancı birçok kurum ve kuruluş ile başarılı projelere imza atmaktadır. 

Advensis, en yeni ve en iyi hizmeti sağlama misyonu ile çalışırken, kendini de bu gelişime uygun olarak sürekli modernize etmektedir.

Biz düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyoruz ve tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz çıktının oluşmasına yardımcı oluyoruz.

Vizyonumuz; Türkiye’deki BT ve danışmanlık sektörünün gelişimine katkıda bulunarak, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider bir danışmanlık ve çözüm şirketi olmaktır.

https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-06-1024x683.jpg

Advensis Ailesi olarak

bilgi birikimimizi istikrarlı bir şekilde kullanarak daima yüksek kalite sağlayan bir bilişim şirketi olma yolunda ilerliyoruz.

Kalite Politikamız

Sektörümüzde ve alanımızda tercih edilen tedarikçi olmak, müşterilerimizin memnuniyet ve bağlılığını sağlamak için tüm çalışanlarımızla aşağıdaki ilkeler ışığında yürümeyi taahhüt ediyoruz.

  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
  • Müşteri istekleri doğrultusunda, zamanında, doğru ve kaliteli üretim yapmak,
  • Proseslerde sürekli gelişmeyi sağlayarak ürün maliyetlerini en aza indirmek,
  • Çalışanlarımızın bilinçlendirilmeleri ve eğitimleri ile sürekli gelişmeyi sağlamak,
  • Taleplerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında yönetimin kararlılığını ve çalışanların katılımını arttırmak.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-commited-to-business.png
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-years-of-trust.png
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyetini sağlamak birincil amaçtır. Bu amaç için yapılan eylemler insan haklarına, ülke çıkarlarına ve ahlak kurallarına uymalıdır.Ürün veya rehberlik hizmetinde meydana gelebilecek arızalar veya aksamalar derhal giderilmelidir.
Sistemsellik
Sistemsel olmayan firmalarda personelin işten ayrılması ile firma hafıza kaybına uğrar. Advensis, müşterilerinde bireysel bilgi adacıkları oluşmasına engel olur. Yazılım ürünlerinde iş süreçleri tamamı ile sistem içine alınır ve tüm kullanıcıların eylemleri izlenir.
Süreklilik
Rehberlik hizmeti belirli günlerin belirli saatleri arasına sıkıştırılamaz. Hizmet yılda 365 gün 24 saat devam etmelidir. Advensis Yazılım ürünleri her zaman güncel olmalıdır. Kanun değişiklikleri ile meydana gelen değişimlerden dolayı müşteriler mağdur olmamalıdır.
Bütünsellik
Advensis Yazılım ürünleri, içerdikleri konular için başka ürünlere ihtiyaç duyurmamalı tüm süreçleri içine almalıdır. Müşteriler firmalarına özel raporlamalar için Advensis Yazılım ürünleri dışında bir ortamda çalışma yapmaya itilmemeli, tüm ihtiyaçlar tek bir sistem içinde giderilmelidir.
Advensis
Kurumsal
Advensis Yazılım & Danışmanlık, tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.
Merkezimiz
Bizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/location.advensis.png
Bize Ulaşın
Sosyal Medyada Biz!
Sosyal medya hesaplarımız aktif olarak hizmet vermektedir. Bizi takip etmeyi unutmayınız.
Advensis
Kurumsal
Advensis Yazılım & Danışmanlık, tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.
Merkezimiz
Bizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/location.advensis.png
Bize Ulaşın
Sosyal Medyada Biz!
Sosyal medya hesaplarımız aktif olarak hizmet vermektedir. Bizi takip etmeyi unutmayınız.