Dünyanın en gelişmiş bulut tabanlı kurumsal görüntülü iletişim teknolojisi Vidyo, her ölçekteki kurumun video konferans ihtiyaçları için idealdir. Video konferans alanında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ekibimizle her an yanınızdayız.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/yazlims.jpg
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/bgn-slider-blue-corner-left.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Vidyo’nun patentli özel teknolojisi standart bir internet bağlantısı ile çalışır, çok yüksek bant genişliği gerektirmez. Böylece ofisteyken veya hareket halindeyken HD Kalitesinde görüntülü görüşmeler yapabilir, 10larca kişinin katılabildiği konferanslar düzenleyebilirsiniz.

Vidyo’da video konferansa katılmak çok kolaydır. İstediğiniz kişiyi sadece bir e-posta ya da SMS ile link yollayarak video konferansa davet edebilirsiniz. Linke tıklanınca video konferans yazılımı otomatik yüklenir ve kişi video konferansa dahil olur.

Vidyo her zaman ve her yerden görüntülü konferans yapmanıza izin verir. Bunun için özel bir donanıma sahip olmanız gerekmez. Kamerası ve mikrofonu olan bir bilgisayar veya mobil cihazla internete bağlanıyor olmanız yeterlidir. Vidyo’nun patentli özel teknolojisi standart bir internet bağlantısı ile çalışır, çok yüksek bant genişliği gerektirmez. Böylece ofisteyken veya hareket halindeyken HD Kalitesinde görüntülü görüşmeler yapabilir, 10larca kişinin katılabildiği konferanslar düzenleyebilirsiniz.

Vidyo, video konferanslarında görüntülü görüşmenin yanında text chat yapabilir, doküman paylaşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz uygulamayı çalıştırıp, uygulamanın görüntüsünü diğer katılımcılarla paylaşabilirsiniz. VidyoSlate uygulaması ile tabletinizi video konferansa dahil edip dokümanlar üzerinde vurgulama yapabilir, önemli noktaları diğer katılımcılara gösterebilirsiniz.

  • Vidyo HD kalitesinde görüntü sunar. Kendisine özel bir iletişim teknolojisi kullandığı için görüntüde donmalar, seste ise gecikmeler yaşanmaz.
  • Vidyo sınırsız sayıda kişi ile aynı anda görüşme imkânı sunar. Diğer hiçbir video konferans çözümü çok kullanıcılı görüşmelerde Vidyo kadar iyi performans sağlamaz. Bu nedenle de Vidyo çok ofisli, sahada çok elemanı olan şirketlerin yaptığı toplantılar ve e-eğitim sistemleri için idealdir.
  • Vidyo şirketlerin mevcut altyapılarında hiçbir değişiklik yapmalarını gerektirmez.
  • Vidyo güvenlidir. Veri transferi HTTPS üzerinden ve şifreli olarak gerçekleştirilir. Toplantı notlarınız, sunumlarınız ve görüşmeleriniz gibi şirketiniz için çok önemli olan bilgilere, istenmeyen kişilerin ulaşması mümkün değildir.
  • Vidyo tablet ve akıllı telefonlara çok hızlı bir şekilde çalışır. Toplantılarınıza çalışanlarınız istediği yerden 3G bağlantısı kullanarak bağlanabilir.
  • Vidyo ekonomiktir. Yeni nesil teknolojisi ile MCU gerektirmediği için daha düşük donanım ve lisans maliyetleri sunar. Eğer isterseniz Vidyo’yu aylık ücret ödeyerek servis olarak da alabilirsiniz.
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/yasilimci-1024x683.jpg

VidyoVidyoyu Seçmek İçin 6 Neden

1- Yazılım Maliyetleri

Vidyo çözümleri pazardaki mevcut ürünlerle çalıştığı için, maliyet açısından sesli görüşme yapmaktan farksızdır.

2- Kalite Kalibrasyonu

Sanal VidyoRouterlar tek bir cihaz gibi çalışırlar, böylece dünya geneline yayılmış büyük video konferanslar bile kalite kaybı olmaksızın yapılabilir.

3- Güvenilir Performans

Vidyo, patentli teknolojisi olan “Adaptive Video Layering” özelliği sayesinde değişken bant genişliklerinde bile yüksek kaliteli video sunar.

4- Global Ölçeklenme

Daha fazla kapasite istediğiniz zaman yapmanız gereken tek şey ağ üzerinde herhangi bir yere yeni bir VidyoRouter eklemek olacaktır.

5- Yatırım Koruması

Vidyo çözümü eski sistemleri de H.323 ve SIP bağlantılarını VidyoGateway ve ücretsiz VidyoWay arabağlantı çözümü ile destekler.

6- Uçtan Uca Entegrasyon

VidyoWorks platformu size 100’lerce çağrı karşılayabilecek Görüntülü Çağrı Merkezine sahip olma imkânı sağlar.
Advensis
Kurumsal
Advensis Yazılım & Danışmanlık, tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.
Merkezimiz
Bizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/location.advensis.png
Bize Ulaşın
Sosyal Medyada Biz!
Sosyal medya hesaplarımız aktif olarak hizmet vermektedir. Bizi takip etmeyi unutmayınız.
Advensis
Kurumsal
Advensis Yazılım & Danışmanlık, tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler oluşturmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.
Merkezimiz
Bizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://advensis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/location.advensis.png
Bize Ulaşın
Sosyal Medyada Biz!
Sosyal medya hesaplarımız aktif olarak hizmet vermektedir. Bizi takip etmeyi unutmayınız.